1. Przeżywamy dziś 4 niedzielę miesiąca. Jutro - 29 czerwca - w Kościele Powszechnym przeżywać będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Już dziś zachęcam, aby w tym dniu w sposób szczególny otoczyć modlitwą osobę Papieża Leona.
2. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca lipca. Na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 9:00 w Luboszycach oraz po Mszy o godz. 10:45 w Lubowie.
3. Rozpoczęły się wakacje. Dla dzieci i młodzieży upragniony czas wypoczynku, dla wielu rodzin czas wakacyjnych wyjazdów. Przypominam, że w każdą niedzielę w kościołach katolickich na całym świecie sprawowane są Msze Św. Starajmy się tak zaplanować nasz wolny czas, aby było tam miejsce na cotygodniowe spotkanie z Bogiem. Wszystkim parafianom i gościom już teraz życzę udanych oraz szczęśliwych wakacji.
4. W miesiącach lipcu oraz sierpniu wakacyjne czwartkowe Msze święte w Lubowie zostają zawieszone.
5. W tym tygodniu - 3 lipca - przypada pierwszy piątek miesiąca - od godz. 17:30 okazja do spowiedzi. Tego dnia w godzinach dopołudniowo - południowych odwiedzę moich chorych z Najświętszym Sakramentem.

